BİLGİ TALEP FORMU

Öğrencilerimiz MUN Konferansı’nda

İçerik Rehberi

Öğrencilerimizin Katar’daki prestijli Georgetown Üniversitesi tarafından düzenlenen üç günlük MUN konferansına katılmak üzere Katar’a seyahat ettiklerini duyurmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Georgetown Katar’ın Model Birleşmiş Milletler Konferansı 16-18 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında düzenleniyor.

Katar’ın yıllık Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansındaki Georgetown Üniversitesi, dünyanın her yerinden lise öğrencilerini güncel küresel meseleler üzerinde tartışmaya ve uluslararası siyaset ve politika oluşturma dünyasına dair içgörüler kazanmaya davet eden bir forumdur.

Her yıl bu konferans, 12 farklı ülkeden 18 uluslararası okuldan ve Katar’dan 33 okuldan farklı okullardan 350’den fazla öğrenciyi ağırlıyor.

Bu yıl konferansın teması:
“Küresel Güvenlik: Geçmişten Öğrenmek”

Okulumuz bu konferansa 9. ve 10. sınıflardan oluşan 5 kişilik bir heyet ile katılmaktadır.

Kendilerine iyi vakit geçirmelerini ve küresel meseleler hakkında fikir alışverişinde bulunma ve önemli deneyimlerle kendilerini zenginleştirmelerini diliyoruz.

Onlara Katar’da güvenli bir seyahat ve bu konferansta harika zaman geçirmelerini diliyoruz!

3 Comments

  1. İrem dedi ki:

    Bence MUN konferansları öğrenciler için çok faydalıdır. Ancak, bu konferansların düzenlenmesine daha fazla katılımcı ve daha geniş bir kapsam sağlanabilirse faydaları daha da artacaktır. Herkese emekleri için teşekkürler!

  2. Ela dedi ki:

    Merhaba, bu konferansta öğrencilerimizin neler öğrendiğine dair daha fazla bilgi alabilir miyiz? Başka etkinliklere katılırken de gelişimlerini gözlemlemek önemli olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler!

  3. Semra dedi ki:

    Konferansta öğrencilerimizin neler yaptığını merak ediyorum. Hangi konuları tartıştılar ve ne gibi deneyimler edindiler? Makalenizde bu konulara da değinir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

Ders Çalışma Teknikleri

Ders çalışma sürecinde motivasyonun yüksek seviyelerde olması, başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Ancak birçok öğrenci, ders çalışmaya başlamakta veya…

Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Nedir? Günümüzün hızlı ve yoğun yaşam temposu, birçok insanın dikkat eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Özellikle…

Robotik Kodlama

Robotik Kodlamanın Temelleri Robotik kodlama, modern dünyada önemli bir teknolojik alandır ve gelecek için önemli bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Bu…