BİLGİ TALEP FORMU

Maltepe’de Çocuklar İçin Aktiviteler

İçerik Rehberi

Maltepe, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. Aynı zamanda Maltepe Belediyesi İstanbul’un kurulan en eski belediyelerinden bir tanesidir. Marmara Denizi’ne kıyısı olmasından dolayı Maltepe birçok ziyaretçi çekiyor.

Maltepe Sahili

Güzel manzarası ve yeşilliğiyle Maltepe Sahili çocuklarla eğlenceli vakit geçirilebilecek güzel bir seçenek. Çocuklarınızla denize karşı yürüyüş yaparak veya bisiklet sürerek birlikte aktivite yapabilirsiniz. Anadolu yakasınının merkezi bir konumda bulunan Maltepe Sahili’ne ulaşım çok kolay. 

Maltepe Park AVM 

Maltepe Park AVM çocuklara birbirinden keyifli etkinlikler sunuyor. Tiyatrodan kitap fuarına animasyon etkinliklerinden sanat etkinliklerine kadar birçok faaliyet düzenliyor. Bu keyifli etkinliklere çocuklarınızla katılmak için Maltepe Park AVM etkinlik takvimine göz atabilirsiniz.

Muzipo Kids

Muzipo Kids, çocukların gerçek oyunlar yerine sürekli olarak sanal oyunlar oynamasını ve çocuklarda teknoloji bağımlılığının getirdiği hareketsizliği önlemek amacıyla 0-12 yaş arasına ayrıştırılmış atölyelerde etkinlikler sağlıyor.

 Eskiden olduğu gibi bu atölyelerde çocuklar sosyalleşmeyi, deneyimleyerek öğrenmeyi öğrenirler. Maltepe Muzipo Kids ‘Hareket eden sağlıklı nesiller’ sloganıyla bilim, sanat, spor, çevre alanlarında etkinlikler sunarak çocukların bilişsel gelişimine katkı sunuyor.

Brick4Kids

Bricks4Kids çocukların boş zamanlarını kaliteli aktivitelerle doldurabilecekleri bir franchise organizasyonudur. 4-13 yaş arasındaki çocuklar Brick4Kids’de 40’ı aşkın temasıyla eğlenerek gelişiyorlar.

 Çoklu algılama, hayal etme becerilerini geliştirme odaklı bu etkinlikler STEM (bilim, teknoloji, mühendislik, matematik) uyumludur. Çocuklar, STEM atölyelerinde oynayarak öğrenir, legolarla model çalışmaları yaparak mühendislik ve mimarlık mesleklerini deneyimler, animasyon filmi hazırlarlar.

 Çocukların fikir üretmekte ve hayata geçirmekte tamamen özgür olarak hareket ettikleri bu atölyeler çocukların akademik başarısına ve öz gelişimine de yansır. 

Gökkuşağı Koleji hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

İletişim ve Sunum Becerileri Geliştirme

İletişim ve sunum becerileri, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. İyi iletişim ve sunum becerilerine sahip olan çocuklar, akademik ve sosyal…

Stres Yönetimi ve Başa Çıkma Stratejileri

Öğrenci hayatı, yoğun ders programları, sınavlar ve sosyal beklentiler nedeniyle stresli olabilir. Bu nedenle, öğrencilerin stres yönetimi ve başa çıkma…

Zaman Yönetimi ve Örgütlenme Becerileri

Çocukların başarılı ve mutlu bir geleceğe sahip olmaları için, zaman yönetimi ve örgütlenme becerileri büyük öneme sahiptir. Bu beceriler, çocukların…