BİLGİ TALEP FORMU

Maltepe’de Çocuklar İçin Aktiviteler

İçerik Rehberi

Maltepe, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. Aynı zamanda Maltepe Belediyesi İstanbul’un kurulan en eski belediyelerinden bir tanesidir. Marmara Denizi’ne kıyısı olmasından dolayı Maltepe birçok ziyaretçi çekiyor.

Maltepe Sahili

Güzel manzarası ve yeşilliğiyle Maltepe Sahili çocuklarla eğlenceli vakit geçirilebilecek güzel bir seçenek. Çocuklarınızla denize karşı yürüyüş yaparak veya bisiklet sürerek birlikte aktivite yapabilirsiniz. Anadolu yakasınının merkezi bir konumda bulunan Maltepe Sahili’ne ulaşım çok kolay. 

Maltepe Park AVM 

Maltepe Park AVM çocuklara birbirinden keyifli etkinlikler sunuyor. Tiyatrodan kitap fuarına animasyon etkinliklerinden sanat etkinliklerine kadar birçok faaliyet düzenliyor. Bu keyifli etkinliklere çocuklarınızla katılmak için Maltepe Park AVM etkinlik takvimine göz atabilirsiniz.

Muzipo Kids

Muzipo Kids, çocukların gerçek oyunlar yerine sürekli olarak sanal oyunlar oynamasını ve çocuklarda teknoloji bağımlılığının getirdiği hareketsizliği önlemek amacıyla 0-12 yaş arasına ayrıştırılmış atölyelerde etkinlikler sağlıyor.

 Eskiden olduğu gibi bu atölyelerde çocuklar sosyalleşmeyi, deneyimleyerek öğrenmeyi öğrenirler. Maltepe Muzipo Kids ‘Hareket eden sağlıklı nesiller’ sloganıyla bilim, sanat, spor, çevre alanlarında etkinlikler sunarak çocukların bilişsel gelişimine katkı sunuyor.

Brick4Kids

Bricks4Kids çocukların boş zamanlarını kaliteli aktivitelerle doldurabilecekleri bir franchise organizasyonudur. 4-13 yaş arasındaki çocuklar Brick4Kids’de 40’ı aşkın temasıyla eğlenerek gelişiyorlar.

 Çoklu algılama, hayal etme becerilerini geliştirme odaklı bu etkinlikler STEM (bilim, teknoloji, mühendislik, matematik) uyumludur. Çocuklar, STEM atölyelerinde oynayarak öğrenir, legolarla model çalışmaları yaparak mühendislik ve mimarlık mesleklerini deneyimler, animasyon filmi hazırlarlar.

 Çocukların fikir üretmekte ve hayata geçirmekte tamamen özgür olarak hareket ettikleri bu atölyeler çocukların akademik başarısına ve öz gelişimine de yansır. 

Gökkuşağı Koleji hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

Ders Çalışma Teknikleri

Ders çalışma sürecinde motivasyonun yüksek seviyelerde olması, başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Ancak birçok öğrenci, ders çalışmaya başlamakta veya…

Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Nedir? Günümüzün hızlı ve yoğun yaşam temposu, birçok insanın dikkat eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Özellikle…

Robotik Kodlama

Robotik Kodlamanın Temelleri Robotik kodlama, modern dünyada önemli bir teknolojik alandır ve gelecek için önemli bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Bu…