BİLGİ TALEP FORMU

Kadıköy’de Çocukların Yapabileceği Etkinlikler

İçerik Rehberi

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan tarihi bir yerdir. Aynı zamanda merkezi olması, kolay ulaşımlı ve bol etkinlik içeren bir ilçe olmasından dolayı her yaş grubu tarafından sıkça ziyaret edilir. 

Moda Sahili

Moda sahil güzel havalarda ailecek piknik yapmak, bisiklet sürmek, deniz kenarında yürüyüş yapmak için çok ideal. Yeşilin ve mavinin birleştiği Moda Sahili çocukların oynaması için geniş park alanları bulunduruyor. Çocuklu aileler için Moda Sahili çimenlerinde denize karşı vakit geçirmek iyi bir öneri olabilir.

VR Center Kadıköy

Teknolojinin gelişmesiyle çocukların oyun algısı da değişmeye başladı. Sanal gerçekliğin ve oyunların birleştiği bu merkezde çocuklar ve büyükler sadece VR gözlükleri takarak yepyeni dünyalardaki maceralara adım atıyorlar. Çocuklar için inanılmaz bir deneyim olabilecek VR Center Kadıköy tek kişilik ve 2-4 kişilik oyun seçenekleri de sunuyor. 

Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi

Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi çocuklara dans, resim, müzik, drama atölyeleri ve spor akademisi sunarak çocuklarda sanatı ve sporu teşvik ediyor. Sosyal ve kültürel gelişimi sağlayan bu atölyeler araştırmalara göre hobi seviyesinde de olsa psikolojik olarak çocukları önemde düzeyde olumlu etkileyerek hayat başarısını artırıyor.

Halis Kurtça Kültür Merkezi 

Kadıköy kültür sanat etkinlikleri bakımından oldukça gelişmiş bir bölgedir. Kişi tercihlerine göre her türlü kültür sanat etkinliklerine ulaşabiliyor. Kadıköy’de bulunan Halis Kurtça Kültür Merkezi de çocukların el, yaratıcılık, görsel, müzik ve drama gibi becerilerini geliştirmek için kurulmuş bir merkezdir. 

Çocuklar bu merkezde yaratıcı drama, mini felsefe, yaratıcı dans ve ritim, kil, kes -çiz -yapıştır atölyelerinde kaliteli sosyal çevre edinerek becerilerini geliştirme fırsatı buluyorlar. Ücretsiz olan bu atölyelerden atölye tarihinden en geç beş gün önce rezervasyon yaparak faydalanabilirsiniz.

Muzipo Kids

18- 48 ay oyun, 3-5 yaş muzip saatler, 5-12 yaş spor, tatil, doğum günü kutlamaları, atölye etkinlikleri programlarıyla çocuklara eğlenceli saatler sunuyor. Muzipo Kids çağın getirdiği teknolojik gelişmelerle çocukların gerçek hayattan kopup teknolojik aletlerin başında saatlerce hareketsiz kalmamalarını amaçlıyor. Bu yüzden “Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller” sloganıyla hem evde hem dışarıda çocukları harekete davet ediyor. 

Kadıköy’de çocukların eğitici ve keyifli vakit geçirebileceği yerleri sizler için derledik. Çocuklara her alanda kaliteli aktiviteler sunan Gökkuşağı Koleji ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

İletişim ve Sunum Becerileri Geliştirme

İletişim ve sunum becerileri, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. İyi iletişim ve sunum becerilerine sahip olan çocuklar, akademik ve sosyal…

Stres Yönetimi ve Başa Çıkma Stratejileri

Öğrenci hayatı, yoğun ders programları, sınavlar ve sosyal beklentiler nedeniyle stresli olabilir. Bu nedenle, öğrencilerin stres yönetimi ve başa çıkma…

Zaman Yönetimi ve Örgütlenme Becerileri

Çocukların başarılı ve mutlu bir geleceğe sahip olmaları için, zaman yönetimi ve örgütlenme becerileri büyük öneme sahiptir. Bu beceriler, çocukların…