Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
BİLGİ TALEP FORMU

İstanbul Ataşehir Kolej İmkanları

İçerik Rehberi

İstanbul Ataşehir Kolej imkanları oldukça fazla olan bir ilçedir. Gökkuşağı Koleji Ataşehir kampüsünde gelişmiş ve nitelikli eğitim almak mümkün. Gökkuşağı Koleji’nin bölgedeki diğer kolejlerden ayıran özelliklerinden bahsedeceğiz.

Gökkuşağı Koleji;

  • Anasınıfı 
  • İlkokul 
  • Ortaokul 
  • Lise 

kademelerinde eğitim veriyor.

Tüm kademeler için gelişmiş teknolojik imkanlar ve uluslararası standartlarda eğitim programlarıyla tam donanımlı öğrenciler yetiştiriliyor.

Gökkuşağı Koleji Eğitim Modeli 

Eğitim Modeli: araştırma yapan, sorgulayan, bilgili, iletişim kurabilen, açık fikirli, duyarlı risk alan, dengeli gibi birçok özelliği beraberinde barındıran uluslararası bilinçli dünya insanları yetiştirmeyi amaçlayan “Yaşayan Okul” modelidir.

Gökkuşağı Koleji Başarıları

Cambridge Assessment English Uluslararası Yabancı Dil Sınavları Her Yıl 200’ün Üzerinde Başarı Sertifikası
Bilgisayar Olimpiyatlarında 25 Uluslararası, 39 Ulusal Madalya
Ulusal ve Uluslararası Matematik Olimpiyatlarında 280 Madalya

Matematik, Fen, Sosyal Bilimler, ICT alanlarında; 

olimpiyatlar, sanatsal ve sportif faaliyetlerde mevcut başarılarıyla, uluslararası standartlardaki yabancı dil eğitimleri, sosyal sorumluluk projeleriyle Ataşehir Kolej okulları arasında öne çıkan bir okuldur. 

Zengin kütüphane, mühendislik, bilim, bilişim ve teknoloji laboratuvarlarıyla öğrencilerin gelişimi için gereken pek çok olanak sunuluyor. Yabancı ve Türk akademik kadrosuyla seçkin dünya okulları arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA İÇERİK

Öğrenciler İçin Kariyer Planlaması Neden Önemli ve Ne Zaman Başlamalı?

Kariyer yolculuğu, çoğu öğrenci için karmaşık ve zaman zaman kafa karıştırıcı bir labirent olabilir. Gençler için geleceğini planlamak, hem akademik…

Özel Okullarda Bursluluk Sınavı

Eğitim hayatının belki de en önemli dönemeçlerinden biri olan bursluluk sınavları, öğrenciler için hem bir fırsat hem de bir meydan…

Okullarda Sürdürülebilirlik Eğitimi: Öğrencilere Çevre Bilinci Kazandırma

Çevre bilinci ve sürdürülebilirlik, günümüz dünyasında giderek daha fazla önem kazanıyor. İklim değişikliği, doğal kaynakların tükenmesi ve çevresel sorunlarla karşı…