BİLGİ TALEP FORMU

İstanbul Ataşehir Kolej İmkanları

İçerik Rehberi

İstanbul Ataşehir Kolej imkanları oldukça fazla olan bir ilçedir. Gökkuşağı Koleji Ataşehir kampüsünde gelişmiş ve nitelikli eğitim almak mümkün. Gökkuşağı Koleji’nin bölgedeki diğer kolejlerden ayıran özelliklerinden bahsedeceğiz.

Gökkuşağı Koleji;

  • Anasınıfı 
  • İlkokul 
  • Ortaokul 
  • Lise 

kademelerinde eğitim veriyor.

Tüm kademeler için gelişmiş teknolojik imkanlar ve uluslararası standartlarda eğitim programlarıyla tam donanımlı öğrenciler yetiştiriliyor.

Gökkuşağı Koleji Eğitim Modeli 

Eğitim Modeli: araştırma yapan, sorgulayan, bilgili, iletişim kurabilen, açık fikirli, duyarlı risk alan, dengeli gibi birçok özelliği beraberinde barındıran uluslararası bilinçli dünya insanları yetiştirmeyi amaçlayan “Yaşayan Okul” modelidir.

Gökkuşağı Koleji Başarıları

Cambridge Assessment English Uluslararası Yabancı Dil Sınavları Her Yıl 200’ün Üzerinde Başarı Sertifikası
Bilgisayar Olimpiyatlarında 25 Uluslararası, 39 Ulusal Madalya
Ulusal ve Uluslararası Matematik Olimpiyatlarında 280 Madalya

Matematik, Fen, Sosyal Bilimler, ICT alanlarında; 

olimpiyatlar, sanatsal ve sportif faaliyetlerde mevcut başarılarıyla, uluslararası standartlardaki yabancı dil eğitimleri, sosyal sorumluluk projeleriyle Ataşehir Kolej okulları arasında öne çıkan bir okuldur. 

Zengin kütüphane, mühendislik, bilim, bilişim ve teknoloji laboratuvarlarıyla öğrencilerin gelişimi için gereken pek çok olanak sunuluyor. Yabancı ve Türk akademik kadrosuyla seçkin dünya okulları arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

İletişim ve Sunum Becerileri Geliştirme

İletişim ve sunum becerileri, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. İyi iletişim ve sunum becerilerine sahip olan çocuklar, akademik ve sosyal…

Stres Yönetimi ve Başa Çıkma Stratejileri

Öğrenci hayatı, yoğun ders programları, sınavlar ve sosyal beklentiler nedeniyle stresli olabilir. Bu nedenle, öğrencilerin stres yönetimi ve başa çıkma…

Zaman Yönetimi ve Örgütlenme Becerileri

Çocukların başarılı ve mutlu bir geleceğe sahip olmaları için, zaman yönetimi ve örgütlenme becerileri büyük öneme sahiptir. Bu beceriler, çocukların…