BİLGİ TALEP FORMU

İstanbul Ataşehir Kolej İmkanları

İçerik Rehberi

İstanbul Ataşehir Kolej imkanları oldukça fazla olan bir ilçedir. Gökkuşağı Koleji Ataşehir kampüsünde gelişmiş ve nitelikli eğitim almak mümkün. Gökkuşağı Koleji’nin bölgedeki diğer kolejlerden ayıran özelliklerinden bahsedeceğiz.

Gökkuşağı Koleji;

  • Anasınıfı 
  • İlkokul 
  • Ortaokul 
  • Lise 

kademelerinde eğitim veriyor.

Tüm kademeler için gelişmiş teknolojik imkanlar ve uluslararası standartlarda eğitim programlarıyla tam donanımlı öğrenciler yetiştiriliyor.

Gökkuşağı Koleji Eğitim Modeli 

Eğitim Modeli: araştırma yapan, sorgulayan, bilgili, iletişim kurabilen, açık fikirli, duyarlı risk alan, dengeli gibi birçok özelliği beraberinde barındıran uluslararası bilinçli dünya insanları yetiştirmeyi amaçlayan “Yaşayan Okul” modelidir.

Gökkuşağı Koleji Başarıları

Cambridge Assessment English Uluslararası Yabancı Dil Sınavları Her Yıl 200’ün Üzerinde Başarı Sertifikası
Bilgisayar Olimpiyatlarında 25 Uluslararası, 39 Ulusal Madalya
Ulusal ve Uluslararası Matematik Olimpiyatlarında 280 Madalya

Matematik, Fen, Sosyal Bilimler, ICT alanlarında; 

olimpiyatlar, sanatsal ve sportif faaliyetlerde mevcut başarılarıyla, uluslararası standartlardaki yabancı dil eğitimleri, sosyal sorumluluk projeleriyle Ataşehir Kolej okulları arasında öne çıkan bir okuldur. 

Zengin kütüphane, mühendislik, bilim, bilişim ve teknoloji laboratuvarlarıyla öğrencilerin gelişimi için gereken pek çok olanak sunuluyor. Yabancı ve Türk akademik kadrosuyla seçkin dünya okulları arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

Ders Çalışma Teknikleri

Ders çalışma sürecinde motivasyonun yüksek seviyelerde olması, başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Ancak birçok öğrenci, ders çalışmaya başlamakta veya…

Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Nedir? Günümüzün hızlı ve yoğun yaşam temposu, birçok insanın dikkat eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Özellikle…

Robotik Kodlama

Robotik Kodlamanın Temelleri Robotik kodlama, modern dünyada önemli bir teknolojik alandır ve gelecek için önemli bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Bu…