BİLGİ TALEP FORMU

Halkalı’da Çocuklarla Yapılabilecek Etkinlikler

İçerik Rehberi

Halkalı İstanbul’un Küçükçekmece mahallesinde bulunan işlek bir mahalledir. Halkalı; metro, metrobüs, Marmaray, otobüs durakları ile ulaşımı kolay gelişmiş bir yerdir. Yazımızda Halkalı’da çocuklarla yapılabilecek etkinlikleri derledik.

Halkalı Çamlık Piknik Alanı 

Halkalı Çamlık Piknik Alanı, Küçükçekmece’de  ailecek güzel vakit geçirilebilecek bir yerdir. 26 bin metrekarelik Halkalı Çamlık Piknik Alanı içinde çocuklar için modern oyun alanları barındırıyor. 

Yürüyüş yapabileceğiniz, bisiklet sürebileceğiniz ve doğayla iç içe olabileceğiniz bu alan mangal severler için barbekü alanları da sunuyor. Çocuklarınızla mangal yaparak ve oyunlar oynayarak güzel bir gün geçirebilirsiniz. 

KindyROO 

KindyROO Halkalı Şubesi Küçükçekmece Belediye binasının hemen karşısında hizmet veriyor. KindyROO programında 6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar çocuklar ebeveynleriyle birlikte güzel vakitler geçirebiliyor.

Sunduğu farklı temalarıyla çocuklar eğlenirken öğreniyorlar.

Çocuklar kitaplıktan kitap alıp yeşillik içinde okuyabiliyorlar. AtolyeROO’da bulunan tamir ve iş aletlerini kullanarak el- göz koordinasyonlarını geliştiriyorlar.

 MarketROO’da kendi alışverişlerini yapabilir, KindyROO Cafe’de sosyalleşiyorlar. Uluslararası erken çocukluk dönemi programı KindyROO çocuklara özgüven aşılayarak özgür karar verebilecekleri alanlar sunuyor.

Atakent Kültür ve Sanat Merkezi

Eski adıyla Halkalı Kültür Merkezi olan Atakent Kültür ve Sanat Merkezi yetişkinler ve çocuklar için birçok tiyatro, sinema gösterisi sunuyor. Çeşitli çocuk faaliyetleriyle de 

çocukların sosyallelip el becerilerini güçlendirmesinde katkı sağlıyor.  

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği aktiviteleri de takip ederek çocuklarınızla kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Gökkuşağı Koleji detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

İletişim ve Sunum Becerileri Geliştirme

İletişim ve sunum becerileri, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. İyi iletişim ve sunum becerilerine sahip olan çocuklar, akademik ve sosyal…

Stres Yönetimi ve Başa Çıkma Stratejileri

Öğrenci hayatı, yoğun ders programları, sınavlar ve sosyal beklentiler nedeniyle stresli olabilir. Bu nedenle, öğrencilerin stres yönetimi ve başa çıkma…

Zaman Yönetimi ve Örgütlenme Becerileri

Çocukların başarılı ve mutlu bir geleceğe sahip olmaları için, zaman yönetimi ve örgütlenme becerileri büyük öneme sahiptir. Bu beceriler, çocukların…