Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
BİLGİ TALEP FORMU

Halkalı’da Çocuklarla Yapılabilecek Etkinlikler

İçerik Rehberi

Halkalı İstanbul’un Küçükçekmece mahallesinde bulunan işlek bir mahalledir. Halkalı; metro, metrobüs, Marmaray, otobüs durakları ile ulaşımı kolay gelişmiş bir yerdir. Yazımızda Halkalı’da çocuklarla yapılabilecek etkinlikleri derledik.

Halkalı Çamlık Piknik Alanı 

Halkalı Çamlık Piknik Alanı, Küçükçekmece’de  ailecek güzel vakit geçirilebilecek bir yerdir. 26 bin metrekarelik Halkalı Çamlık Piknik Alanı içinde çocuklar için modern oyun alanları barındırıyor. 

Yürüyüş yapabileceğiniz, bisiklet sürebileceğiniz ve doğayla iç içe olabileceğiniz bu alan mangal severler için barbekü alanları da sunuyor. Çocuklarınızla mangal yaparak ve oyunlar oynayarak güzel bir gün geçirebilirsiniz. 

KindyROO 

KindyROO Halkalı Şubesi Küçükçekmece Belediye binasının hemen karşısında hizmet veriyor. KindyROO programında 6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar çocuklar ebeveynleriyle birlikte güzel vakitler geçirebiliyor.

Sunduğu farklı temalarıyla çocuklar eğlenirken öğreniyorlar.

Çocuklar kitaplıktan kitap alıp yeşillik içinde okuyabiliyorlar. AtolyeROO’da bulunan tamir ve iş aletlerini kullanarak el- göz koordinasyonlarını geliştiriyorlar.

 MarketROO’da kendi alışverişlerini yapabilir, KindyROO Cafe’de sosyalleşiyorlar. Uluslararası erken çocukluk dönemi programı KindyROO çocuklara özgüven aşılayarak özgür karar verebilecekleri alanlar sunuyor.

Atakent Kültür ve Sanat Merkezi

Eski adıyla Halkalı Kültür Merkezi olan Atakent Kültür ve Sanat Merkezi yetişkinler ve çocuklar için birçok tiyatro, sinema gösterisi sunuyor. Çeşitli çocuk faaliyetleriyle de 

çocukların sosyallelip el becerilerini güçlendirmesinde katkı sağlıyor.  

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği aktiviteleri de takip ederek çocuklarınızla kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Gökkuşağı Koleji detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA İÇERİK

Eğitici Oyunlar

Çocukların gelişimi, onların hayatının en önemli ve hassas dönemlerinden biridir. Bu süreçte çocukların eğitimi de büyük bir önem taşır. İşte…

Öğrenciler İçin Kariyer Planlaması Neden Önemli ve Ne Zaman Başlamalı?

Kariyer yolculuğu, çoğu öğrenci için karmaşık ve zaman zaman kafa karıştırıcı bir labirent olabilir. Gençler için geleceğini planlamak, hem akademik…

Özel Okullarda Bursluluk Sınavı

Eğitim hayatının belki de en önemli dönemeçlerinden biri olan bursluluk sınavları, öğrenciler için hem bir fırsat hem de bir meydan…