BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Okulları Artık 3 İlde

İçerik Rehberi

Gökkuşağı Okulları, İstanbul’daki çeyrek asırlık deneyiminin ardından Ankara ve İzmir’de 2 yeni kampüsüyle eğitime başladı. Uluslararası programları, çok yönlü eğitim anlayışı ve gelişmiş kampüsleriyle bugüne dek 6000 öğrenciyi mezun eden Gökkuşağı Koleji, artık 3 ilde 6 kampüsle eğitim veriyor.

Gökkuşağı Okulları İstanbul

1997 yılından bu yana İstanbul’da eğitim veren Gökkuşağı Koleji’nin şu an İstanbul’un çeşitli ilçelerinde 4 kampüsü bulunuyor. 

Kampüslerin konumları;

    • Ataşehir Kampüsü: Atatürk Mahallesi, Gülnihal Sokak, No:3, 34758 Ataşehir/İstanbul
    • Bahçelievler Kampüsü: Eski Londra Asfaltı, No: 15, Haznedar, Bahçelievler – İstanbul
    • Bahçeşehir Kampüsü: Orhan Gazi Mahallesi, 1654 Sokak, No: 40, Esenyurt – İstanbul
    • Beylikdüzü Kampüsü: Adnan Kahveci Mahallesi, Fabrikalar Caddesi, No:4, Beylikdüzü – İstanbul

Gökkuşağı Okulları Ankara

Gökkuşağı Okulları yerli ve yabancı öğretmenlerden oluşan uzman kadrosu, uluslararası eğitim programları ve teknik donanımıyla dikkat çeken kampüsüyle Ankara Çankaya’da eğitime başladı. 

Genellikle eğitim kurumlarının yer aldığı emniyetli bir bölgede kurulan Ankara kampüsü, Alacaatlı Mah. 4835 Cad. No: 16 Çankaya Ankara adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Okulları İzmir

Gökkuşağı Koleji İzmir kampüsü, uluslararası standartlarda, çok yönlü eğitimi ve yüksek donanımlı kampüsüyle eğitime başladı. Kampüs Yeni Mahalle, Eski Havaalanı Cd. No: 117 Ataşehir, Çiğli – İzmir adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Okullarının Türkiye genelindeki kampüslerine ilişkin bilgileri derledik. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

Ders Çalışma Teknikleri

Ders çalışma sürecinde motivasyonun yüksek seviyelerde olması, başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Ancak birçok öğrenci, ders çalışmaya başlamakta veya…

Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Nedir? Günümüzün hızlı ve yoğun yaşam temposu, birçok insanın dikkat eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Özellikle…

Robotik Kodlama

Robotik Kodlamanın Temelleri Robotik kodlama, modern dünyada önemli bir teknolojik alandır ve gelecek için önemli bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Bu…