Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Okulları Artık 3 İlde

İçerik Rehberi

Gökkuşağı Okulları, İstanbul’daki çeyrek asırlık deneyiminin ardından Ankara ve İzmir’de 2 yeni kampüsüyle eğitime başladı. Uluslararası programları, çok yönlü eğitim anlayışı ve gelişmiş kampüsleriyle bugüne dek 6000 öğrenciyi mezun eden Gökkuşağı Koleji, artık 3 ilde 6 kampüsle eğitim veriyor.

Gökkuşağı Okulları İstanbul

1997 yılından bu yana İstanbul’da eğitim veren Gökkuşağı Koleji’nin şu an İstanbul’un çeşitli ilçelerinde 4 kampüsü bulunuyor. 

Kampüslerin konumları;

    • Ataşehir Kampüsü: Atatürk Mahallesi, Gülnihal Sokak, No:3, 34758 Ataşehir/İstanbul
    • Bahçelievler Kampüsü: Eski Londra Asfaltı, No: 15, Haznedar, Bahçelievler – İstanbul
    • Bahçeşehir Kampüsü: Orhan Gazi Mahallesi, 1654 Sokak, No: 40, Esenyurt – İstanbul
    • Beylikdüzü Kampüsü: Adnan Kahveci Mahallesi, Fabrikalar Caddesi, No:4, Beylikdüzü – İstanbul

Gökkuşağı Okulları Ankara

Gökkuşağı Okulları yerli ve yabancı öğretmenlerden oluşan uzman kadrosu, uluslararası eğitim programları ve teknik donanımıyla dikkat çeken kampüsüyle Ankara Çankaya’da eğitime başladı. 

Genellikle eğitim kurumlarının yer aldığı emniyetli bir bölgede kurulan Ankara kampüsü, Alacaatlı Mah. 4835 Cad. No: 16 Çankaya Ankara adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Okulları İzmir

Gökkuşağı Koleji İzmir kampüsü, uluslararası standartlarda, çok yönlü eğitimi ve yüksek donanımlı kampüsüyle eğitime başladı. Kampüs Yeni Mahalle, Eski Havaalanı Cd. No: 117 Ataşehir, Çiğli – İzmir adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Okullarının Türkiye genelindeki kampüslerine ilişkin bilgileri derledik. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA İÇERİK

Öğrenciler İçin Kariyer Planlaması Neden Önemli ve Ne Zaman Başlamalı?

Kariyer yolculuğu, çoğu öğrenci için karmaşık ve zaman zaman kafa karıştırıcı bir labirent olabilir. Gençler için geleceğini planlamak, hem akademik…

Özel Okullarda Bursluluk Sınavı

Eğitim hayatının belki de en önemli dönemeçlerinden biri olan bursluluk sınavları, öğrenciler için hem bir fırsat hem de bir meydan…

Okullarda Sürdürülebilirlik Eğitimi: Öğrencilere Çevre Bilinci Kazandırma

Çevre bilinci ve sürdürülebilirlik, günümüz dünyasında giderek daha fazla önem kazanıyor. İklim değişikliği, doğal kaynakların tükenmesi ve çevresel sorunlarla karşı…