Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Koleji Kampüsleri Lokasyonları

İçerik Rehberi

İstanbul’un merkezi sayılabilecek birçok semtinde Gökkuşağı Koleji kampüsleri yer almaktadır. Kampüsleri ziyaret etmek ve daha yakından görmek isteyenler için tüm kampüslerin adreslerini derledik .

Avrupa Yakasında Yer Alan Kampüslerimiz

Gökkuşağı Bahçeşehir Kolej kampüsüne gitmek oldukça kolay, Avrupa Karayolu yakınlarına konumlanan kampüse, Anadolu Yakasından gitmek için Kuzey Marmara veya Avrupa Karayolunu kullanarak konforlu şekilde gidebilirsiniz.

Halkalı Kolej bakımından gelişmiş semtlere yakın olmasıyla beraber adaylar nitelikli okul bulmakta zorluk çekebiliyor. Kapsamlı eğitim veren bir okul olması hem de merkezi konumda bulunması sebebiyle, Gökkuşağı Koleji Bahçeşehir kampüsü uygun bir seçenek.

Halkalı bölgesinden, Avrupa Otoyolu üzerinde ilerlediğinizde 20 dakikalık bir mesafede yer alıyor.

İstanbul Başakşehir Kolej anlamında adaylara imkan sağlasa da donanımlı ve kapsamlı eğitim isteyen adaylar için bölgedeki kolejler yetersiz kalabiliyor. Gökkuşağı Koleji Bahçeşehir ve Bahçelievler kampüsü merkezi konumuyla Başakşehir’de yaşayan adaylar içinde kolaylık sağlıyor. Her iki okul da Başakşehir bölgesine yaklaşık 25 dakika uzaklıkta bulunuyor. 

Bahçeşehir Kampüsü adres: Orhangazi Mahallesi, Hoşdereyolu Cad, 1654 Sokak No:40, 3453

Bahçelievler Kampüsü adres: Haznedar, Adnan Kahveci Blv. No:15, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İstanbul Avcılar kolej arayışı içerisinde olan ebeveyn ve öğrenci adayları için zorlayıcı olabiliyor. Avcılar kampüs imkanları olarak daha kısıtlı bir bölge olduğundan okullar beklentiyi karşılar nitelikte olmayabiliyor. Bu sebeple kampüs bakımından geniş imkanlara sahip, nitelikli eğitimiyle bilinen İstanbul Gökkuşağı Beylikdüzü Kolej Kampüsü adaylar için uygun bir seçenek.

Avcılar bölgesinden Beylikdüzü kampüsüne gitmek için; E-5 yan yolunu takip ederek, Atatürk Bulvarı yönüne dönüş yaptığınızda 8 dakikalık bir mesafede kalıyor. 

Büyükçekmece Kolej arayışında olanlar için de Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsü büyük kolaylık sağlıyor. Büyükçekmece Yolu üzerinden Yavuz Sultan Selim Bulvarına dönüş yaparak toplam 12 dakikada kampüse varabilirsiniz.

Açık Adres: Adnan Kahveci, Fabrikalar Cd. No:4, 34528 Beylikdüzü Osb/Beylikdüzü/İstanbul

İstanbul Ataşehir Gökkuşağı Koleji Kampüs Lokasyonu 

İstanbul Gökkuşağı Ataşehir kampüsü lokasyonu için uygun olan bölgeleri derledik.

Maltepe kolej açısından adayların çevre semtlerdeki kolejleri de tercih ettiği bir bölge.  Maltepe Kampüs hayatı olan ve öğrencilerin sosyal faaliyetlerini geliştirebilecek kolejlerin bulunduğu bir bölge sayılmaz. 

Aynı şekilde Üsküdar kolej bakımından geniş arazilere okul inşa edilebilen bir bölge olmadığı için adaylar nitelikli ve kapsamlı bir okul bulmakta zorlanıyor.  

Merkezi konumda bulunması ve geniş sosyal imkanlara sahip olması sebebiyle, çevre semtlerden öğrencileri bir araya toplayan Gökkuşağı Koleji Ataşehir Kampüsü ilgi çekiyor.

Gökkuşağı Koleji Ataşehir kampüsüne Maltepe bölgesinden gitmek için, D100 ve 

Büyükbakkalköy yolunu kullanabilirsiniz.

Kampüse Üsküdar bölgesinden O1-O2 Çamlıca Bağlantısı Yolu üzerinden yaklaşık 10 kilometre ilerlediğinizde ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Kolej açısından Üsküdar bölgesi gibi mimari olarak büyük ve geniş sosyal alanların olduğu bir okula elverişli sayılmaz. Ancak Ataşehir kampüsünde hem şehrin merkezinde hem sosyal faaliyetler için uygun alanların bulunduğu nitelikli bir okulda eğitim almak mümkün. 

Ayrıca tüm kampüslerimiz öğrencilerin güvenliği ve konforu için servis hizmeti vermektedir. 

Açık Adres: Atatürk Mahallesi, Gülnihal Sk No:3, 34758 Ataşehir/İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA İÇERİK

Öğrenciler İçin Kariyer Planlaması Neden Önemli ve Ne Zaman Başlamalı?

Kariyer yolculuğu, çoğu öğrenci için karmaşık ve zaman zaman kafa karıştırıcı bir labirent olabilir. Gençler için geleceğini planlamak, hem akademik…

Özel Okullarda Bursluluk Sınavı

Eğitim hayatının belki de en önemli dönemeçlerinden biri olan bursluluk sınavları, öğrenciler için hem bir fırsat hem de bir meydan…

Okullarda Sürdürülebilirlik Eğitimi: Öğrencilere Çevre Bilinci Kazandırma

Çevre bilinci ve sürdürülebilirlik, günümüz dünyasında giderek daha fazla önem kazanıyor. İklim değişikliği, doğal kaynakların tükenmesi ve çevresel sorunlarla karşı…