BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsü

İçerik Rehberi

Bir Cambridge Okulu olan Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsü, Cambridge standartlarında uluslararası eğitim programı, üst düzey çift yabancı dil eğitimi, çok yönlü gelişimi hedefleyen CAP programı, STEM ve robotik kodlama eğitimleriyle yüksek nitelikli eğitim olanağı sağlıyor.

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsü Eğitim İçeriği

Gökkuşağı Koleji, araştıran, sorgulayan, birikimli, duyarlı, uluslararası bilince ve sürekli gelişim anlayışına sahip öğrenciler yetiştirme hedefiyle eğitim içeriğini uluslararası standartlarda planlar. 

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsünde;

  • Öğrenci merkezli dengeli eğitim
  • Uluslararası Cambridge ve ulusal müfredat seçenekleri
  • SAT sınavına hazırlık programı
  • Çift yabancı dil eğitimi
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi
  • STEM ve robotik kodlama eğitimi
  • CAP etkinlikleriyle çok yönlü eğitim
  • YKS ve LGS hazırlık çalışmaları

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsü Özellikleri

Beylikdüzü kampüsünde, deneyimleyerek öğrenme anlayışıyla fizik, kimya, STEM, IT gibi her alana özgü donanımlı laboratuvarlar, çok yönlü gelişimi desteklemek için cep sinema salonu, amfi tiyatro, dans akademisi gibi sanat; buz pateni, halı saha, tenis kortu gibi spor alanları, ekolojik bilinç geliştirmek için organik tarım sınıfı ve öğrencilerin hayal gücünü desteklemek için flexible derslik gibi yenilikçi imkanlar bulunuyor.

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Kampüsü Konumu

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsü, genellikle eğitim kurumlarının yer aldığı kolay ulaşılabilen, güvenli bir bölgeye kurulmuştur. Adnan Kahveci Mh., Fabrikalar Cd., No:4 Beylikdüzü – İstanbul adresinde yer alır.

Gökkuşağı Koleji’ne ilişkin ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

İletişim ve Sunum Becerileri Geliştirme

İletişim ve sunum becerileri, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. İyi iletişim ve sunum becerilerine sahip olan çocuklar, akademik ve sosyal…

Stres Yönetimi ve Başa Çıkma Stratejileri

Öğrenci hayatı, yoğun ders programları, sınavlar ve sosyal beklentiler nedeniyle stresli olabilir. Bu nedenle, öğrencilerin stres yönetimi ve başa çıkma…

Zaman Yönetimi ve Örgütlenme Becerileri

Çocukların başarılı ve mutlu bir geleceğe sahip olmaları için, zaman yönetimi ve örgütlenme becerileri büyük öneme sahiptir. Bu beceriler, çocukların…