BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji

İçerik Rehberi

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji, alanlarında profesyonel kadrosu, gelişmiş kampüs olanakları ve uluslararası standartlarda eğitimiyle Beylikdüzü’nde. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerindeki öğrenciler; uluslararası eğitim programları, çift yabancı dil eğitimi, robotik kodlama, STEM, IT eğitimi ve CAP yenilikçi programıyla başarıya bir adım daha yaklaşıyorlar.

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji Kampüs Özellikleri

Gökkuşağı Beylikdüzü kampüsü öğrencilerin ihtiyacı olabilecek her türlü olanağa sahip. Beylikdüzü kampüsü, öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlerini rahatça geliştirebilecekleri alanlar sunuyor. 

Dans akademisi, müzik akademisi, spor ve konferans salonuyla hobilerinde ilerlerken fen, IT ve STEM laboratuvarlarında bilimsel ve teknolojik faaliyetlerini gerçekleştirebiliyorlar. 

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji Nerededir?

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji’nin konumunu merak edenler için konum bilgilerine yazımızda yer verdik. Adnankahveci Mh. Fabrikalar Cd. No:4 Beylikdüzü – İstanbul adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji Fiyatları  

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji fiyatları öğrencinin kademesine, ulusal ve uluslararası programlar arasındaki tercihlere göre değişmektedir.

Beylikdüzü’nde kolej arayanlar için Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsüyle ilgili bilgileri düzenledik. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

İletişim ve Sunum Becerileri Geliştirme

İletişim ve sunum becerileri, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. İyi iletişim ve sunum becerilerine sahip olan çocuklar, akademik ve sosyal…

Stres Yönetimi ve Başa Çıkma Stratejileri

Öğrenci hayatı, yoğun ders programları, sınavlar ve sosyal beklentiler nedeniyle stresli olabilir. Bu nedenle, öğrencilerin stres yönetimi ve başa çıkma…

Zaman Yönetimi ve Örgütlenme Becerileri

Çocukların başarılı ve mutlu bir geleceğe sahip olmaları için, zaman yönetimi ve örgütlenme becerileri büyük öneme sahiptir. Bu beceriler, çocukların…