Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji

İçerik Rehberi

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji, alanlarında profesyonel kadrosu, gelişmiş kampüs olanakları ve uluslararası standartlarda eğitimiyle Beylikdüzü’nde. Anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerindeki öğrenciler; uluslararası eğitim programları, çift yabancı dil eğitimi, robotik kodlama, STEM, IT eğitimi ve CAP yenilikçi programıyla başarıya bir adım daha yaklaşıyorlar.

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji Kampüs Özellikleri

Gökkuşağı Beylikdüzü kampüsü öğrencilerin ihtiyacı olabilecek her türlü olanağa sahip. Beylikdüzü kampüsü, öğrencilerin sosyal ve kültürel faaliyetlerini rahatça geliştirebilecekleri alanlar sunuyor. 

Dans akademisi, müzik akademisi, spor ve konferans salonuyla hobilerinde ilerlerken fen, IT ve STEM laboratuvarlarında bilimsel ve teknolojik faaliyetlerini gerçekleştirebiliyorlar. 

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji Nerededir?

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji’nin konumunu merak edenler için konum bilgilerine yazımızda yer verdik. Adnankahveci Mh. Fabrikalar Cd. No:4 Beylikdüzü – İstanbul adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji Fiyatları  

Gökkuşağı Beylikdüzü Koleji fiyatları öğrencinin kademesine, ulusal ve uluslararası programlar arasındaki tercihlere göre değişmektedir.

Beylikdüzü’nde kolej arayanlar için Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsüyle ilgili bilgileri düzenledik. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA İÇERİK

Eğitici Oyunlar

Çocukların gelişimi, onların hayatının en önemli ve hassas dönemlerinden biridir. Bu süreçte çocukların eğitimi de büyük bir önem taşır. İşte…

Öğrenciler İçin Kariyer Planlaması Neden Önemli ve Ne Zaman Başlamalı?

Kariyer yolculuğu, çoğu öğrenci için karmaşık ve zaman zaman kafa karıştırıcı bir labirent olabilir. Gençler için geleceğini planlamak, hem akademik…

Özel Okullarda Bursluluk Sınavı

Eğitim hayatının belki de en önemli dönemeçlerinden biri olan bursluluk sınavları, öğrenciler için hem bir fırsat hem de bir meydan…