BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Ankara Koleji

İçerik Rehberi

Gökkuşağı Ankara Koleji, uluslararası standartlarda eğitim programları, gelişmiş teknolojik imkanları ve alanında uzman kadrosuyla Ankara Çankaya’da eğitime başladı. Anasınıfından liseye tüm kademelerde uluslararası programlar, çift yabancı dil eğitimi, STEM ve kodlama ve CAP yenilikçi programla üst düzey eğitim olanağı sağlıyor. 

Gökkuşağı Ankara Koleji Fiyatları

Gökkuşağı Ankara Koleji fiyatları, öğrencinin kademesine, ulusal ve uluslararası müfredat seçenekleri arasındaki tercihine göre değişiklik gösteriyor. 

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gökkuşağı Ankara Koleji Nerededir?

Gökkuşağı Ankara Koleji nerededir sorusunun cevabını arayanlar için konum bilgilerini yazımıza ekledik. Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsü, Alacaatlı Mahallesi, 4835 Caddesi, No:16, Çankaya adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Ankara Koleji Kampüs Özellikleri

Sportif faaliyetler ve sanatsal çalışmalar için birçok teknik donanımı bünyesinde bulunduran kampüste; yüzme havuzu, halı saha, koşu parkuru, amfi tiyatro, sanat atölyesi, müzik akademisi, dans akademisi, cep sinema salonu ve organik tarım sınıfı gibi çeşitli alanlarda birçok farklı disiplinde eğitimler veriliyor. 

En güncel teknolojik olanaklara sahip Fen, Fizik, Kimya, Biyoloji STEM ve IT laboratuvarları, geleceğe yön verecek bilimsel çalışmaları öğrencilerle buluşturuyor.

Ankara’da kolej arayanlar için Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsüyle ilgili bilgileri derledik. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

Ders Çalışma Teknikleri

Ders çalışma sürecinde motivasyonun yüksek seviyelerde olması, başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Ancak birçok öğrenci, ders çalışmaya başlamakta veya…

Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Nedir? Günümüzün hızlı ve yoğun yaşam temposu, birçok insanın dikkat eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Özellikle…

Robotik Kodlama

Robotik Kodlamanın Temelleri Robotik kodlama, modern dünyada önemli bir teknolojik alandır ve gelecek için önemli bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Bu…