Gökkuşağı Ankara Koleji

Gökkuşağı Ankara Koleji, uluslararası standartlarda eğitim programları, gelişmiş teknolojik imkanları ve alanında uzman kadrosuyla Ankara Çankaya’da eğitime başladı. Anasınıfından liseye tüm kademelerde uluslararası programlar, çift yabancı dil eğitimi, STEM ve kodlama ve CAP yenilikçi programla üst düzey eğitim olanağı sağlıyor. 

Gökkuşağı Ankara Koleji Fiyatları

Gökkuşağı Ankara Koleji fiyatları, öğrencinin kademesine, ulusal ve uluslararası müfredat seçenekleri arasındaki tercihine göre değişiklik gösteriyor. 

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gökkuşağı Ankara Koleji Nerededir?

Gökkuşağı Ankara Koleji nerededir sorusunun cevabını arayanlar için konum bilgilerini yazımıza ekledik. Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsü, Alacaatlı Mahallesi, 4835 Caddesi, No:16, Çankaya adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Ankara Koleji Kampüs Özellikleri

Sportif faaliyetler ve sanatsal çalışmalar için birçok teknik donanımı bünyesinde bulunduran kampüste; yüzme havuzu, halı saha, koşu parkuru, amfi tiyatro, sanat atölyesi, müzik akademisi, dans akademisi, cep sinema salonu ve organik tarım sınıfı gibi çeşitli alanlarda birçok farklı disiplinde eğitimler veriliyor. 

En güncel teknolojik olanaklara sahip Fen, Fizik, Kimya, Biyoloji STEM ve IT laboratuvarları, geleceğe yön verecek bilimsel çalışmaları öğrencilerle buluşturuyor.

👉 Okumaya devam edin;  Ataşehir Uluslararası Gökkuşağı Koleji

Ankara’da kolej arayanlar için Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsüyle ilgili bilgileri derledik. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Öğrenmeye devam edin

pyp
GenelIB Diploma

IB DP

ULUSLARARASI BAKALORYA DİPLOMA PROGRAMI (IBDP) Dünyanın en seçkin, en prestijli lise diploma programı ve eğitim sistemi Uluslararası Bakalorya (IB), Gökkuşağı…

özel okul