Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Ankara Koleji

İçerik Rehberi

Gökkuşağı Ankara Koleji, uluslararası standartlarda eğitim programları, gelişmiş teknolojik imkanları ve alanında uzman kadrosuyla Ankara Çankaya’da eğitime başladı. Anasınıfından liseye tüm kademelerde uluslararası programlar, çift yabancı dil eğitimi, STEM ve kodlama ve CAP yenilikçi programla üst düzey eğitim olanağı sağlıyor. 

Gökkuşağı Ankara Koleji Fiyatları

Gökkuşağı Ankara Koleji fiyatları, öğrencinin kademesine, ulusal ve uluslararası müfredat seçenekleri arasındaki tercihine göre değişiklik gösteriyor. 

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gökkuşağı Ankara Koleji Nerededir?

Gökkuşağı Ankara Koleji nerededir sorusunun cevabını arayanlar için konum bilgilerini yazımıza ekledik. Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsü, Alacaatlı Mahallesi, 4835 Caddesi, No:16, Çankaya adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Ankara Koleji Kampüs Özellikleri

Sportif faaliyetler ve sanatsal çalışmalar için birçok teknik donanımı bünyesinde bulunduran kampüste; yüzme havuzu, halı saha, koşu parkuru, amfi tiyatro, sanat atölyesi, müzik akademisi, dans akademisi, cep sinema salonu ve organik tarım sınıfı gibi çeşitli alanlarda birçok farklı disiplinde eğitimler veriliyor. 

En güncel teknolojik olanaklara sahip Fen, Fizik, Kimya, Biyoloji STEM ve IT laboratuvarları, geleceğe yön verecek bilimsel çalışmaları öğrencilerle buluşturuyor.

Ankara’da kolej arayanlar için Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsüyle ilgili bilgileri derledik. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA İÇERİK

Öğrenciler İçin Kariyer Planlaması Neden Önemli ve Ne Zaman Başlamalı?

Kariyer yolculuğu, çoğu öğrenci için karmaşık ve zaman zaman kafa karıştırıcı bir labirent olabilir. Gençler için geleceğini planlamak, hem akademik…

Özel Okullarda Bursluluk Sınavı

Eğitim hayatının belki de en önemli dönemeçlerinden biri olan bursluluk sınavları, öğrenciler için hem bir fırsat hem de bir meydan…

Okullarda Sürdürülebilirlik Eğitimi: Öğrencilere Çevre Bilinci Kazandırma

Çevre bilinci ve sürdürülebilirlik, günümüz dünyasında giderek daha fazla önem kazanıyor. İklim değişikliği, doğal kaynakların tükenmesi ve çevresel sorunlarla karşı…