BİLGİ TALEP FORMU

Gökkuşağı Ankara Koleji

İçerik Rehberi

Gökkuşağı Ankara Koleji, uluslararası standartlarda eğitim programları, gelişmiş teknolojik imkanları ve alanında uzman kadrosuyla Ankara Çankaya’da eğitime başladı. Anasınıfından liseye tüm kademelerde uluslararası programlar, çift yabancı dil eğitimi, STEM ve kodlama ve CAP yenilikçi programla üst düzey eğitim olanağı sağlıyor. 

Gökkuşağı Ankara Koleji Fiyatları

Gökkuşağı Ankara Koleji fiyatları, öğrencinin kademesine, ulusal ve uluslararası müfredat seçenekleri arasındaki tercihine göre değişiklik gösteriyor. 

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gökkuşağı Ankara Koleji Nerededir?

Gökkuşağı Ankara Koleji nerededir sorusunun cevabını arayanlar için konum bilgilerini yazımıza ekledik. Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsü, Alacaatlı Mahallesi, 4835 Caddesi, No:16, Çankaya adresinde bulunuyor.

Gökkuşağı Ankara Koleji Kampüs Özellikleri

Sportif faaliyetler ve sanatsal çalışmalar için birçok teknik donanımı bünyesinde bulunduran kampüste; yüzme havuzu, halı saha, koşu parkuru, amfi tiyatro, sanat atölyesi, müzik akademisi, dans akademisi, cep sinema salonu ve organik tarım sınıfı gibi çeşitli alanlarda birçok farklı disiplinde eğitimler veriliyor. 

En güncel teknolojik olanaklara sahip Fen, Fizik, Kimya, Biyoloji STEM ve IT laboratuvarları, geleceğe yön verecek bilimsel çalışmaları öğrencilerle buluşturuyor.

Ankara’da kolej arayanlar için Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsüyle ilgili bilgileri derledik. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

İletişim ve Sunum Becerileri Geliştirme

İletişim ve sunum becerileri, günümüz dünyasında büyük önem taşımaktadır. İyi iletişim ve sunum becerilerine sahip olan çocuklar, akademik ve sosyal…

Stres Yönetimi ve Başa Çıkma Stratejileri

Öğrenci hayatı, yoğun ders programları, sınavlar ve sosyal beklentiler nedeniyle stresli olabilir. Bu nedenle, öğrencilerin stres yönetimi ve başa çıkma…

Zaman Yönetimi ve Örgütlenme Becerileri

Çocukların başarılı ve mutlu bir geleceğe sahip olmaları için, zaman yönetimi ve örgütlenme becerileri büyük öneme sahiptir. Bu beceriler, çocukların…