Beylikdüzü-Özel-Okulları-Arasında-Bir-Cambridge-Okulu

Beylikdüzü Özel Okulları Arasında Bir Cambridge Okulu

Beylikdüzü’nde özel okul arayanlar için Gökkuşağı Koleji, uluslararası standartlarda Cambridge eğitimi, gelişmiş teknolojik imkanları ve alanında uzman nitelikli kadrosuyla önemli bir seçenek haline geliyor. Sizler için Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsünün bazı özelliklerini derledik;

Cambridge Okulu

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsü, ilkokuldan liseye 3 kademede, dünyada 160’tan fazla ülkede 10.000’i aşkın okul tarafından uygulanan Cambridge programlarını uyguluyor. Cambridge eğitimi, dünya çapında saygın üniversiteler ve şirketler tarafından tanınıyor. Bu bağlamda uluslararası bir eğitimin ve kariyerin kapılarını aralıyor.

Cambridge eğitimi öğrenciyi üstün dil yetenekleriyle donatırken aynı zamanda ilgilerine uygun çok yönlü bir gelişmeyi hedefliyor.

STEM ve Kodlama Eğitimi

Beylikdüzü özel okulları arasında hem eğitim içeriği hem de teknik donanım bakımından teknolojik imkanlarıyla dikkat çeken Gökkuşağı Koleji, modern teknolojinin en gelişmiş olanaklarına sahip kapsamlı laboratuvarları ve uzman kadrosuyla STEM ve kodlama eğitimi veriyor. 

STEM ve kodlama eğitimi, analitik düşünme, problem çözme gibi yetenekleri kuvvetlendirmenin yanında öğrencilerin fen, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarında sistemli bir şekilde gelişmesini sağlıyor. 

Çift Yabancı Dil Eğitimi

Gökkuşağı Koleji tüm kampüslerinde yerli ve yabancı uzman öğretmenleriyle iki yabancı dil eğitimi veriyor. Ayrıca yoğunlaştırılmış İngilizce saatleri ve İngilizce işlenen fen ve matematik dersleriyle öğrencilerine üstün dil yetenekleri kazandırıyor.

CAP Yenilikçi Program

CAP programı yani Creativity-Yaratıcılık, Activity-Aktivite ile kültür, sanat, spor, bilim, teknoloji gibi alanlarda öğrencilerin entelektüel birikimlerini artırmaları ve öğrenme süreçlerinde aktif olmaları hedefleniyor. 

Beylikdüzü’nde özel okul arıyorsanız Gökkuşağı Koleji’nin uluslararası eğitimi ve kampüs olanaklarına ilişkin detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed