BİLGİ TALEP FORMU

Beylikdüzü Özel Okulları Arasında Bir Cambridge Okulu

İçerik Rehberi

Beylikdüzü’nde özel okul arayanlar için Gökkuşağı Koleji, uluslararası standartlarda Cambridge eğitimi, gelişmiş teknolojik imkanları ve alanında uzman nitelikli kadrosuyla önemli bir seçenek haline geliyor. Sizler için Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsünün bazı özelliklerini derledik;

Cambridge Okulu

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsü, ilkokuldan liseye 3 kademede, dünyada 160’tan fazla ülkede 10.000’i aşkın okul tarafından uygulanan Cambridge programlarını uyguluyor. Cambridge eğitimi, dünya çapında saygın üniversiteler ve şirketler tarafından tanınıyor. Bu bağlamda uluslararası bir eğitimin ve kariyerin kapılarını aralıyor.

Cambridge eğitimi öğrenciyi üstün dil yetenekleriyle donatırken aynı zamanda ilgilerine uygun çok yönlü bir gelişmeyi hedefliyor.

STEM ve Kodlama Eğitimi

Beylikdüzü özel okulları arasında hem eğitim içeriği hem de teknik donanım bakımından teknolojik imkanlarıyla dikkat çeken Gökkuşağı Koleji, modern teknolojinin en gelişmiş olanaklarına sahip kapsamlı laboratuvarları ve uzman kadrosuyla STEM ve kodlama eğitimi veriyor. 

STEM ve kodlama eğitimi, analitik düşünme, problem çözme gibi yetenekleri kuvvetlendirmenin yanında öğrencilerin fen, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarında sistemli bir şekilde gelişmesini sağlıyor. 

Çift Yabancı Dil Eğitimi

Gökkuşağı Koleji tüm kampüslerinde yerli ve yabancı uzman öğretmenleriyle iki yabancı dil eğitimi veriyor. Ayrıca yoğunlaştırılmış İngilizce saatleri ve İngilizce işlenen fen ve matematik dersleriyle öğrencilerine üstün dil yetenekleri kazandırıyor.

CAP Yenilikçi Program

CAP programı yani Creativity-Yaratıcılık, Activity-Aktivite ile kültür, sanat, spor, bilim, teknoloji gibi alanlarda öğrencilerin entelektüel birikimlerini artırmaları ve öğrenme süreçlerinde aktif olmaları hedefleniyor. 

Beylikdüzü’nde özel okul arıyorsanız Gökkuşağı Koleji’nin uluslararası eğitimi ve kampüs olanaklarına ilişkin detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

Ders Çalışma Teknikleri

Ders çalışma sürecinde motivasyonun yüksek seviyelerde olması, başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Ancak birçok öğrenci, ders çalışmaya başlamakta veya…

Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Nedir? Günümüzün hızlı ve yoğun yaşam temposu, birçok insanın dikkat eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Özellikle…

Robotik Kodlama

Robotik Kodlamanın Temelleri Robotik kodlama, modern dünyada önemli bir teknolojik alandır ve gelecek için önemli bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Bu…