Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
BİLGİ TALEP FORMU

Beylikdüzü Özel Okulları Arasında Bir Cambridge Okulu

İçerik Rehberi

Beylikdüzü’nde özel okul arayanlar için Gökkuşağı Koleji, uluslararası standartlarda Cambridge eğitimi, gelişmiş teknolojik imkanları ve alanında uzman nitelikli kadrosuyla önemli bir seçenek haline geliyor. Sizler için Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsünün bazı özelliklerini derledik;

Cambridge Okulu

Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü kampüsü, ilkokuldan liseye 3 kademede, dünyada 160’tan fazla ülkede 10.000’i aşkın okul tarafından uygulanan Cambridge programlarını uyguluyor. Cambridge eğitimi, dünya çapında saygın üniversiteler ve şirketler tarafından tanınıyor. Bu bağlamda uluslararası bir eğitimin ve kariyerin kapılarını aralıyor.

Cambridge eğitimi öğrenciyi üstün dil yetenekleriyle donatırken aynı zamanda ilgilerine uygun çok yönlü bir gelişmeyi hedefliyor.

STEM ve Kodlama Eğitimi

Beylikdüzü özel okulları arasında hem eğitim içeriği hem de teknik donanım bakımından teknolojik imkanlarıyla dikkat çeken Gökkuşağı Koleji, modern teknolojinin en gelişmiş olanaklarına sahip kapsamlı laboratuvarları ve uzman kadrosuyla STEM ve kodlama eğitimi veriyor. 

STEM ve kodlama eğitimi, analitik düşünme, problem çözme gibi yetenekleri kuvvetlendirmenin yanında öğrencilerin fen, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarında sistemli bir şekilde gelişmesini sağlıyor. 

Çift Yabancı Dil Eğitimi

Gökkuşağı Koleji tüm kampüslerinde yerli ve yabancı uzman öğretmenleriyle iki yabancı dil eğitimi veriyor. Ayrıca yoğunlaştırılmış İngilizce saatleri ve İngilizce işlenen fen ve matematik dersleriyle öğrencilerine üstün dil yetenekleri kazandırıyor.

CAP Yenilikçi Program

CAP programı yani Creativity-Yaratıcılık, Activity-Aktivite ile kültür, sanat, spor, bilim, teknoloji gibi alanlarda öğrencilerin entelektüel birikimlerini artırmaları ve öğrenme süreçlerinde aktif olmaları hedefleniyor. 

Beylikdüzü’nde özel okul arıyorsanız Gökkuşağı Koleji’nin uluslararası eğitimi ve kampüs olanaklarına ilişkin detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA İÇERİK

Öğrenciler İçin Kariyer Planlaması Neden Önemli ve Ne Zaman Başlamalı?

Kariyer yolculuğu, çoğu öğrenci için karmaşık ve zaman zaman kafa karıştırıcı bir labirent olabilir. Gençler için geleceğini planlamak, hem akademik…

Özel Okullarda Bursluluk Sınavı

Eğitim hayatının belki de en önemli dönemeçlerinden biri olan bursluluk sınavları, öğrenciler için hem bir fırsat hem de bir meydan…

Okullarda Sürdürülebilirlik Eğitimi: Öğrencilere Çevre Bilinci Kazandırma

Çevre bilinci ve sürdürülebilirlik, günümüz dünyasında giderek daha fazla önem kazanıyor. İklim değişikliği, doğal kaynakların tükenmesi ve çevresel sorunlarla karşı…