BİLGİ TALEP FORMU

Bahçeşehir Özel Okulları Arasında Başarıyı Seçmek

İçerik Rehberi

Bahçeşehir özel okul sayısıyla oldukça gelişmiş bir bölge. Gökkuşağı Koleji hem eğitiminin niteliği hem de teknik donanım bakımından ilçedeki özel okullar arasında ayrı bir yer tutuyor. Bahçeşehir bölgesinde özel okul arayanlar için Gökkuşağı Koleji Bahçeşehir kampüsünün özelliklerini derledik.

Gökkuşağı Koleji’ni seçmeniz için sebepler;

1. 25 Yıllık Eğitim Tecrübesi 

İlk olarak 1997 yılında Güneşli’de kurulan Gökkuşağı Koleji, bugün İstanbul’da 4 kampüsle hizmet veriyor. Çeyrek asırlık süre boyunca eğitim programlarından teknik donanımlara dünyadaki gelişmeleri takip eden Gökkuşağı Koleji, kurum kültürü olarak sürekli gelişim anlayışını benimsiyor. 

2. İleri Düzey Yabancı Dil Eğitimi

Çift dil ve ileri düzey İngilizce eğitimiyle Gökkuşağı Koleji, öğrencilerinin evrensel insanlar olmasına yardım ediyor. Uluslararası standartlarda çift dil öğrenen öğrenciler farklı kültürlere karşı farkındalık kazanıyor ve entelektüellik düzeyleri artıyor. 

3 ilde, 18 farklı ülkeden yabancı eğitmenleriyle Gökkuşağı Koleji ileri düzey yabancı dil eğitimi veriyor.

3. Uluslararası Eğitim 

IB ve Cambridge programları uluslararası farkındalık kazandırırken öğrencilerin kariyerlerine bir adım daha yaklaşmasına yardım ediyor. Bu programlardan mezun olup diplomasını alan öğrencilerin dünya üniversitelerine kabul şansı artıyor. Bahçeşehir özel okulları arasından bu diplomaları veren GökkuşağI Koleji’yle öğrenciler evrensel bireyler olarak mezun oluyor ve kariyerlerine bir adım önde başlıyor.

4. Kapsamlı Eğitim

Gökkuşağı Koleji öğrencilerin akademik başarılarının gelişimi kadar sosyal ve kültürel becerilerinin gelişimini de önemsiyor. CAP programıyla öğrenciler spor, sanat, bilim dallarında yaratıcılıklarını artırırken problem çözme, analitik düşünme, duyarlılık, farkındalık becerilerini geliştiriyorlar.

5. Nitelikli Akademik Kadro

Gökkuşağı Koleji’nin alanlarında profesyonel akademik kadrosuyla öğrenciler birebir eğitim alıyor. Bu sayede eğitimciler doğru gözlemler yaparak öğrencileri doğru alanlara yönlendirebiliyorlar.  Bu şekilde aidiyet duygusu artan öğrencilerin öğrenmeye olan motivasyonları artıyor.

6. Gelişmiş Teknolojik Altyapı

Gökkuşağı Koleji’nde öğrencilerin dikkatlerini ve bilgilerin kalıcılığını artırmak adına günümüz teknolojileri her alanda kullanılıyor. Dersliklerde kullanılan akıllı tahtalar, akıllı tahtalarla uyumlu projeksiyonlar ve laboratuvarlarda kullanılan modern teknolojilerle her türlü destek sağlanıyor. IT ve STEM laboratuvarlarıyla doğru ve yetkin teknoloji eğitimi veren Gökkuşağı, bu yönleriyle de Bahçeşehir’deki özel okullardan ayrılıyor.

Bahçeşehir’de uluslararası standartlarda, nitelikli bir özel okul arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

Ders Çalışma Teknikleri

Ders çalışma sürecinde motivasyonun yüksek seviyelerde olması, başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Ancak birçok öğrenci, ders çalışmaya başlamakta veya…

Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Nedir? Günümüzün hızlı ve yoğun yaşam temposu, birçok insanın dikkat eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Özellikle…

Robotik Kodlama

Robotik Kodlamanın Temelleri Robotik kodlama, modern dünyada önemli bir teknolojik alandır ve gelecek için önemli bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Bu…