BİLGİ TALEP FORMU

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji

İçerik Rehberi

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji, 25 yıllık tecrübesi, uluslararası eğitim programları ve yüksek donanımlı kampüsüyle nitelikli eğitim imkanı sağlıyor. Ulusal müfredat, Cambridge eğitimi ve IB eğitimi seçeneklerini sunan kolej, alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenlerle öğrencilere birebir ilgi olanağı sağlıyor.

Neden Bahçelievler Gökkuşağı Koleji?

Gökkuşağı Koleji Bahçelievler kampüsü, deneyimli kadrosu, yenilikçi eğitim içeriği ve modern teknolojinin gelişmiş imkanlarına sahip kampüsüyle öne çıkıyor.

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji’ni seçmek için nedenler;

  • Cambridge eğitimi: Cambridge standartlarında, dünyanın seçkin üniversiteleri tarafından tanınan, uluslararası eğitim programı.
  • IB eğitimi: Öğrenciye uluslararası bilinç, üst düzey dil yetenekleri ve 21. yüzyıl becerilerini kazandırmayı hedefleyen uluslararası eğitim programı.
  • Çift yabancı dil eğitimi: Yerli ve yabancı öğretmenlerin ortak yürüttüğü programla anasınıfından itibaren çift yabancı dil eğitimi.
  • CAP yenilikçi program: Binicilikten kodlamaya, piyanodan zumbaya uzanan bir yelpazede kültür, sanat, spor ve dil faaliyetleri.
  • Yüksek donanımlı kampüs: Bahçelievler Gökkuşağı Koleji’nde kapsamlı laboratuvarlar, kültür, sanat ve spor alanları bulunuyor.

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Nerededir?

Gökkuşağı Koleji Bahçelievler kampüsü, Eski Londra Asfaltı No: 15 Haznedar Bahçelievler – İstanbul adresinde bulunuyor. Eğitim kurumlarının yoğun olarak yer aldığı bu bölgede emniyetli ortamı ve kolay ulaşım imkanlarıyla dikkat çekiyor.

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji’ne dair bilgileri sizin için derledik. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİLGİ TALEP FORMU

Doğru eğitim modelini seçmek, çocukların geleceğinde önemli bir rol oynar. Çocuğunuzun nitelikli eğitimi alması için formu doldurun, rehber öğretmenlerimiz sizi arasın.

Bilgi Talep Formu
DAHA FAZLA İÇERİK

Ders Çalışma Teknikleri

Ders çalışma sürecinde motivasyonun yüksek seviyelerde olması, başarıya giden yolda önemli bir etkendir. Ancak birçok öğrenci, ders çalışmaya başlamakta veya…

Dikkat Eksikliği

Dikkat Eksikliği Nedir? Günümüzün hızlı ve yoğun yaşam temposu, birçok insanın dikkat eksikliği sorunuyla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Özellikle…

Robotik Kodlama

Robotik Kodlamanın Temelleri Robotik kodlama, modern dünyada önemli bir teknolojik alandır ve gelecek için önemli bir kariyer potansiyeli sunmaktadır. Bu…