Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
BİLGİ TALEP FORMU

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji

İçerik Rehberi

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji, 25 yıllık tecrübesi, uluslararası eğitim programları ve yüksek donanımlı kampüsüyle nitelikli eğitim imkanı sağlıyor. Ulusal müfredat, Cambridge eğitimi ve IB eğitimi seçeneklerini sunan kolej, alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenlerle öğrencilere birebir ilgi olanağı sağlıyor.

Neden Bahçelievler Gökkuşağı Koleji?

Gökkuşağı Koleji Bahçelievler kampüsü, deneyimli kadrosu, yenilikçi eğitim içeriği ve modern teknolojinin gelişmiş imkanlarına sahip kampüsüyle öne çıkıyor.

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji’ni seçmek için nedenler;

  • Cambridge eğitimi: Cambridge standartlarında, dünyanın seçkin üniversiteleri tarafından tanınan, uluslararası eğitim programı.
  • IB eğitimi: Öğrenciye uluslararası bilinç, üst düzey dil yetenekleri ve 21. yüzyıl becerilerini kazandırmayı hedefleyen uluslararası eğitim programı.
  • Çift yabancı dil eğitimi: Yerli ve yabancı öğretmenlerin ortak yürüttüğü programla anasınıfından itibaren çift yabancı dil eğitimi.
  • CAP yenilikçi program: Binicilikten kodlamaya, piyanodan zumbaya uzanan bir yelpazede kültür, sanat, spor ve dil faaliyetleri.
  • Yüksek donanımlı kampüs: Bahçelievler Gökkuşağı Koleji’nde kapsamlı laboratuvarlar, kültür, sanat ve spor alanları bulunuyor.

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji Nerededir?

Gökkuşağı Koleji Bahçelievler kampüsü, Eski Londra Asfaltı No: 15 Haznedar Bahçelievler – İstanbul adresinde bulunuyor. Eğitim kurumlarının yoğun olarak yer aldığı bu bölgede emniyetli ortamı ve kolay ulaşım imkanlarıyla dikkat çekiyor.

Bahçelievler Gökkuşağı Koleji’ne dair bilgileri sizin için derledik. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA İÇERİK

Öğrenciler İçin Kariyer Planlaması Neden Önemli ve Ne Zaman Başlamalı?

Kariyer yolculuğu, çoğu öğrenci için karmaşık ve zaman zaman kafa karıştırıcı bir labirent olabilir. Gençler için geleceğini planlamak, hem akademik…

Özel Okullarda Bursluluk Sınavı

Eğitim hayatının belki de en önemli dönemeçlerinden biri olan bursluluk sınavları, öğrenciler için hem bir fırsat hem de bir meydan…

Okullarda Sürdürülebilirlik Eğitimi: Öğrencilere Çevre Bilinci Kazandırma

Çevre bilinci ve sürdürülebilirlik, günümüz dünyasında giderek daha fazla önem kazanıyor. İklim değişikliği, doğal kaynakların tükenmesi ve çevresel sorunlarla karşı…