Bilgi Talep Formu

Bugün kişi bilgi almak için form doldurdu.

Uluslararası eğitim, kampüslerimiz ve fiyatla ilgili tüm detaylar için formu doldurun, sizi arayalım!

Göndere bastığınızda Kişisel verilere ilişkin Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Onay Metnini kabul etmiş sayılırsınız.

Bilgi Talep Formu

Uluslararası eğitim, kampüslerimiz ve fiyatla ilgili tüm detaylar için formu doldurun, sizi arayalım!

Göndere bastığınızda Kişisel verilere ilişkin Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Onay Metnini kabul etmiş sayılırsınız.

ortaokul sayfasi banner mobil

Çok Yönlü,  Başarılı,  Çağdaş

Çok Yönlü

Başarılı  

Çağdaş

Sanat Akademisi

Gökkuşağı Koleji’nde müzikten dansa, sinemadan edebiyata farklı sanat dallarında, ilham veren modern sınıflar ve atölyeler vardır. Öğrenciler bu alanlarda, uzman öğretmenler eşliğinde sanatsal gelişimlerini tamamlayan kapsamlı faaliyetlerde bulunurlar.

Sosyal Sorumluluk

Gökkuşağı Koleji’nde öğrencilerin toplumsal ve küresel sorunlara duyarlılık geliştirmesi ve inisiyatif alma öz güvenine sahip olması için zenginleştirilmiş ders içeriklerinin yanında EKO Okul projeleri, sosyal sorumluluk bağlamında kulüpler gibi çalışmalar yürütülür.

Spor Akademisi

Sportif gelişimin bilincinde olarak yüzme, basketbol, voleybol, futbol, buz pateni, binicilik, masa tenisi, jimnastik, kürek gibi dallarda kapsamlı spor aktiviteleri gerçekleştirilir. Öğrenciler motor becerilerini gelişip kondisyon kazanırken teknik açıdan sporda uzmanlaşırlar.

LGS Hazırlık

Gökkuşağı Koleji’nde LGS hazırlık çalışmaları ortaokulun ilk yılından itibaren başlar. Soru çözüm saatleri, etüt saatleri, deneme sınavları gibi akademik hazırlıkların yanında kariyer hedefi belirleme, zaman yönetimi, motivasyon çalışmaları, ebeveyn mentörlüğü gibi rehberlik faaliyetleri eş zamanlı olarak sürdürülür. Hazırlık süreci, öğrencilerin potansiyelleri, hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda birebir ilgiyle yürütülür.

Çift Yabancı Dil Eğitimi

Gökkuşağı Koleji, Cambridge Assessment International Education standartlarında çift yabancı dil eğitimi verir. Yoğunlaştırılmış çift yabancı dil eğitiminin yanında öğrenciler fen ve matematik derslerini hem Türkçe hem İngilizce alır.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Gökkuşağı Koleji’nde Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık birimi öğrenciyi analiz ederek onun bilişsel, duygusal ve sosyal gelişimini sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için çalışmalar yapar. Öğrencilerin problemlerine yönelik çözüm üretmenin yanında sorunları önleyici ve gelişimi destekleyici çalışmalar eş zamanlı yürütülür.

IB Diploma Programı

Gökkuşağı Koleji, dünyanın seçkin okullarının uyguladığı ve saygın üniversitelerinin tanıdığı IB eğitim programını uygular. IB programı, daha yaşanabilir bir dünya için değişime öncülük edecek duyarlı, birikimli, lider ruhlu gençler yetiştirmeyi amaçlar.

Cambridge Eğitimi

Gökkuşağı Koleji, 160’tan fazla ülkede 10.000’i aşkın okul tarafından uygulanan ve dünya çapında 1400’den fazla üniversitenin tanıdığı uluslararası Cambridge müfredatını uygular. Cambridge müfredatı, öğrenciyi üniversiteye ve kariyerine en donanımlı şekilde hazırlamayı hedefler.

STEM ve Robotik Kodlama

Gökkuşağı Koleji, teknolojinin en gelişmiş olanaklarıyla donatılmış kapsamlı laboratuvarlarında öğrencilerine STEM ve robotik kodlama eğitimi verir. Öğrenciler bu eğitimle fen, teknoloji, mühendislik ve matematik derslerinin her alanında sistemli bir şekilde gelişir.

Cap yenilikçi program 1

CAP Yenilikçi Program

Gökkuşağı Koleji, CAP yani Creativity-Yaratıcılık, Activity-Aktivite programıyla öğrencilerinin bilişsel, fiziksel, duygusal ve sosyal olarak bütünlüklü gelişimini hedefler. Öğrenciler spordan sanata, dilden bilime 43 branşta yeteneklerini geliştirir, sosyal sorumluluk projeleri üretir ve uygular.

Cap yenilikçi program 1

CAP Yenilikçi Program

Gökkuşağı Koleji, CAP yani Creativity-Yaratıcılık, Activity-Aktivite programıyla öğrencilerinin bilişsel, fiziksel, duygusal ve sosyal olarak bütünlüklü gelişimini hedefler. Öğrenciler spordan sanata, dilden bilime 43 branşta yeteneklerini geliştirir, sosyal sorumluluk projeleri üretir ve uygular.

Uluslararası standartlarda eğitimi keşfet

KAMPÜSLER

Gökkuşağı Koleji, çeyrek asırlık eğitim deneyimiyle 3 ilde, yüksek donanımlı 6 kampüste uluslararası standartlarda eğitim veriyor.

ANKARA ÇANKAYA KAMPÜSÜ

İSTANBUL ATAŞEHİR KAMPÜSÜ

İSTANBUL BAHÇELİEVLER KAMPÜSÜ

İSTANBUL BAHÇEŞEHİR KAMPÜSÜ

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ KAMPÜSÜ

İZMİR ATAŞEHİR KAMPÜSÜ

YORUMLAR

Yorum
yorumlar sol icon
3
Gökkuşağı Velisi
Gökkuşağı Velisi Mesajı

Zaman zaman öğretmenler ve okulun diğer çalışanları velileri arıyorlar ve öğrencilerin eğitim sürecinin konudan konuya ve dersten derse kadar nasıl işlediğini anlatıp her şeyin yolunda gittiğine emin olana kadar bizlere bilgi veriyorlar. Okulun en iyi yanı, üç dili, üç kültürü ve iletişim kurabilecekleri birçok farklı insan hakkında öğrencilere öğrettikleri. Elbette sporla ilgili her konuda eğitim almak için de gerçekten iyi bir yer. Farklı spor sahaları var ve amfi tiyatro gibi birçok tesisi var. Okul; profesyonel, yardımsever ve yaratıcı.

4
Gökkuşağı Mezunu
Gökkuşağı Mezunu Mesajı

Gökkuşağı Koleji’nin dünya için daha iyi bir birey olma konusunda bana yardımcı olduğunu düşünüyorum. Bu dünyadaki her bir ruha fayda sağlayabilmeme sebep olacağı için bu sayede yaşadığım topluma katkıda bulunabileceğimi düşünüyorum. Dolayısıyla Gökkuşağı Koleji’nin beni dünya insanı olmaya teşvik ederek yetiştirdiğini düşünüyorum. Sınavlara ve IB programına hazırlanırken dört yıl boyunca öğretmenlerimiz bize yardımcı oldular, gece yarısında ya da sabahın erken saatlerinde bile sorularımızı yanıtladılar ve okul hayatımız boyunca bize motivasyon sağladılar bu nedenle işin en önemli kısmı buydu.

1
Gökkuşağı Mezunu
Gökkuşağı Mezunu Mesajı

Özellikle IB programı ve Gökkuşağı'nın faydaları her zaman işime yarayacak. Seyahat ettiğim farklı ülkelerdeki zorluklara karşı hazırlıklı olacağım ve bu bir okulun sunabileceği en iyi şey. IB programının benim için en büyük avantajı farklı durumlara uyum sağlamayı öğrenmek oldu. Farklı ülkelere seyahat edip farklı dilleri konuşabilme becerisi gibi… IB'nin geleceğim için net bir yol izlememe yardımcı olabileceğini gördüm ve bu harika bir şey. Sınavlara hazırım. Okul danışmanlık hizmeti verip nereye gidebileceğim konusunda farklı alternatifler sunarak beni hazırladı. Ayrıca iyi üniversitelere kabul edilmem için beni yönlendirdi.

2
Gökkuşağı Velisi
Gökkuşağı Velisi Mesajı

Ceylin yurt dışında Cambridge IGCSE ve A Level okudu. Son yılımızda Türkiye dönmek durumunda kaldık ve Türkiye'de Gökkuşağı Koleji'ni tercih ettik. Bunun birçok sebebi vardı. Hem A Level’i bitirmesi için en uygun okuldu. Uluslararası okul olması ve sertifikasyon süreci de kızım için çok önemli olduğu için bu okulu tercih ettik. Ayrıca kızım çok sportmen ata biner, okçuluk çok sever. Burada okçuluk derslerinin de olması büyük bir avantaj oldu. Sırf okul için İstanbul'a taşındık. Ben hocalarıma çok, teşekkür ediyorum çok mutluyuz.

3
4
1
2

özel okul