Bilgi Talep Formu

Uluslararası eğitim programları, kampüslerimiz ve fiyatla ilgili tüm detaylar için formu doldurun, sizi arayalım!

Bilgi Talep Formu

Bilgi Talep Formu

Kampüslerimiz ve kayıtla ilgili tüm detaylar için formu doldurun, sizi arayalım!

Bilgi Talep Formu

KAMPÜSLER VE KADEMELER

Gökkuşağı Koleji, çeyrek asırlık eğitim deneyimiyle 5 ilde, yüksek donanımlı 8 kampüste uluslararası standartlarda eğitim veriyor.

ANKARA ÇANKAYA KAMPÜS

Anasınıfı l İlkokul
Ortaokul l Lise

ANTALYA MURATPAŞA KAMPÜSÜ

Anasınıfı l İlkokul
Ortaokul

BURSA ÖZLÜCE KAMPÜS

Anasınıfı l İlkokul
Ortaokul l Lise

İSTANBUL ATAŞEHİR KAMPÜS

Anasınıfı l İlkokul
Ortaokul l Lise

İSTANBUL BAHÇELİEVLER KAMPÜS

Anasınıfı l İlkokul
Ortaokul l Lise

İSTANBUL BAHÇEŞEHİR KAMPÜS

Anasınıfı l İlkokul
Ortaokul l Lise

İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ KAMPÜS

Anasınıfı l İlkokul
Ortaokul l Lise

İZMİR ATAŞEHİR KAMPÜS

Ortaokul l Lise

Gökkuşağı Koleji, çeyrek asırlık eğitim deneyimiyle 3 ilde, yüksek donanımlı 6 kampüste uluslararası programlarla eğitim veriyor.

Sürekli gelişim içinde, başarılı bir eğitim hayatı ilkokulda başlıyor.

Yaratıcı, eleştirel, analitik ve etik düşünen, akademik hedeflerine öz disiplinle odaklanan gençler olmaya ortaokulda adım atılıyor.

Geleceğin duyarlı, sorumlu, birikimli, çok yönlü liderleri lisede uluslararası programlarla kariyerlerine hazırlanıyor.

Her çocuk içinde ışıltısını göstermeyi bekleyen güçlü bir cevher taşır.

Çeyrek asırdır eğitime hizmet eden Gökkuşağı Koleji olarak eğitimin bireylerin, toplumların ve dünyanın değişimini derinden etkilemesinin sorumluluğuyla dünya vatandaşı yetiştirmenin ve hakiki bir gelişimin ancak eğitimle sağlanabileceği bilincini taşıyoruz.

Bu sorumluluk ve bilincin yanında her bir çocuğun ve gencin potansiyelini gerçekleştirmesinin verdiği heyecanı profesyonel organizasyonumuzun her bir parçasına yansıtıyoruz.

Abdulkadir Gayretli
Kurucu

EĞİTİMDE ÖNE ÇIKANLAR

Gökkuşağı Koleji, yenilikçi eğitim programları ve yöntemleriyle öğrencilerine uluslararası standartlarda, yüksek nitelikli, çok yönlü eğitim sunuyor.
LGS-YKS Hazırlık

Gökkuşağı Koleji’nde LGS hazırlık çalışmaları ortaokulun, YKS hazırlık çalışmaları lisenin ilk yılından itibaren başlar. Soru çözüm saatleri, etüt saatleri, deneme sınavları gibi akademik hazırlıkların yanında kariyer hedefi belirleme, zaman yönetimi, motivasyon çalışmaları, ebeveyn mentörlüğü gibi rehberlik faaliyetleri eş zamanlı olarak sürdürülür. Hazırlık süreci, öğrencilerin potansiyelleri, hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda birebir ilgiyle yürütülür.

IB Diploma ve IB PYP Programları

Gökkuşağı Koleji, dünyanın seçkin okullarının uyguladığı ve saygın üniversitelerinin tanıdığı IB eğitim programını uygular. Uluslararası Bakalorya Organizasyonunun öncülüğünde okullar, devletler ve uluslararası kuruluşların ortak çalışmasıyla oluşturulan ve geliştirilen IB programı, daha yaşanabilir bir dünya için değişime öncülük edecek duyarlı, birikimli, lider ruhlu gençler yetiştirmeyi amaçlar.

 
Cambridge Eğitimi

Gökkuşağı Koleji, 160’tan fazla ülkede 10.000’i aşkın okul tarafından uygulanan ve dünya çapında 1400’den fazla üniversitenin tanıdığı uluslararası Cambridge müfredatını uygular. Cambridge müfredatı, öğrenciye sürekli gelişim anlayışını kazandıran, kültürel çeşitliliği ve evrensel değerleri içeren, yoğunlaştırılmış yabancı dil ve ikinci yabancı dil eğitimiyle öğrenciyi üstün dil yetenekleriyle donatan, öğrenciyi üniversiteye ve kariyerine en donanımlı şekilde hazırlamayı hedefleyen bir eğitim programıdır.

Çift Yabancı Dil Eğitimi

Gökkuşağı Koleji, anasınıfı kademesinden itibaren her kademede Cambridge Assessment International Education standartlarında çift yabancı dil eğitimi verir. Yoğunlaştırılmış çift yabancı dil eğitiminin yanında öğrenciler fen ve matematik derslerini hem Türkçe hem İngilizce alır. 

STEM ve Robotik Kodlama

Gökkuşağı Koleji, teknolojinin en gelişmiş olanaklarıyla donatılmış kapsamlı laboratuvarlarında öğrencilerine STEM ve robotik kodlama eğitimi verir. Öğrenciler bu eğitimle fen, teknoloji, mühendislik ve matematik derslerinin her alanında sistemli bir şekilde gelişir.

CAP Yenilikçi Program

Gökkuşağı Koleji, CAP yani Creativity-Yaratıcılık, Activity-Aktivite programıyla öğrencilerinin bilişsel, fiziksel, duygusal ve sosyal olarak bütünlüklü gelişimini hedefler. Öğrenciler spordan sanata, dilden bilime 43 branşta yeteneklerini geliştirir, sosyal sorumluluk projeleri üretir ve uygular.

GÖKKUŞAĞI ÖĞRENCİSİ;

POTANSİYELİNİ KEŞFEDER

Gökkuşağı Koleji öğrencileri, öğrenciye özgü öğrenme biçimlerine göre esneyen, öğrenci merkezli, deneyimleyerek öğrenmeyi esas alan eğitim programları; yenilikçi dersler ve çok çeşitli kültür, sanat, spor faaliyetleriyle yeni ufuklarla tanışır, potansiyelini keşfeder ve onu gerçekleştirme yolunda emin adımlarla yürür.

ULUSLARASI VİZYON KAZANIR

Gökkuşağı Koleji öğrencileri, uluslararası eğitim programları, çift yabancı dil eğitimi ve çok kültürlü eğitim ortamı sayesinde üstün dil yetenekleri, kültürel farkındalık, kültürler arası saygı ve uluslararası bir vizyon kazanır.

YARATICI VE ELEŞTİREL DÜŞÜNÜR

Gökkuşağı Koleji öğrencileri, yüksek nitelikli uluslararası eğitim programları sayesinde öğrenmeye dair bir merak oluşturur, ezber bilgilerden ziyade düşünme biçimleri kazanır, öğrenmeyi öğrenir.

DUYARLIDIR İNSİYATİF ALIR

Gökkuşağı Koleji öğrencileri, öğrenci merkezli eğitimle kendi öğrenme süreçlerinin öznesi olarak inisiyatif almayı öğrenir. CAP programı ve sosyal sorumluluk projeleriyle farklı bakış açıları kazanır, toplumsal ve küresel konulara duyarlılık geliştirir.

TEKNOLOJİYİ VERİMLİ KULLANIR

Gökkuşağı Koleji öğrencileri, gelişmiş eğitim teknolojileri ve STEM, robotik kodlama eğitimleriyle 21. yüzyılın gerektirdiği teknolojik becerileri üst düzeyde geliştirir. Teknolojiyi bilinçli ve verimli kullanır.

ÇOK YÖNLÜ GELİŞİR

Gökkuşağı Koleji öğrencileri, akademik, kültürel, sanatsal, sportif ve sosyal olanaklarla bilişsel, fiziksel, kültürel ve sosyal anlamda bir bütün olarak gelişir.

Öğrenci Hayatı

Gökkuşağı Koleji, tüm kampüslerinde gelişmiş teknolojilerle donatılmış kapsamlı laboratuvarlar, kültür, sanat, spor alanları ve yenilikçi alanlarla öğrencilerine çok yönlü eğitim imkânı sağlıyor.

SAYILARLA GÖKKUŞAĞI

Gökkuşağı Koleji, deneyim, olanaklar ve başarılarla öğrencilerine nitelikli eğitim sunmak için sürekli gelişim anlayışını benimsiyor.

2.000+
Öğrenci
44
En Yüksek IB Diploma Başarı Skoru
18
Farklı Milletten Öğretmen
47
Farklı Milletten Öğrenci

VİDEO GALERİ

FOTOĞRAF GALERİSİ

Mezun Yorumları

IB, altı dersten oluşan bir programdan öte sizi iyi kişiliğe sahip bir insan olarak yetiştiriyor. IB’deki zorluklarla baş edebilme yeni sistemlere çabuk adapte olmanızı sağlıyor. İngilizceniz muazzam derecede gelişiyor ve bilimle ilgili merakınız artıyor. ITU’deki İngilizce proficiency sınavını AA alarak geçip hazırlık sınıfı okumadan 1.sınıfa başladım.
MEHMET AKSU
İnşaat Mühendisliği İstanbul Teknik Üniversitesi