Ankara Özel Okul Evreninde Yeni Bir Soluk

Ankara-Özel-Okul-

Ankara özel okul açısından bini aşkın seçenek barındırıyor. Özel okulların niteliklerini, donanımlarını araştırmak ve yüzlerce alternatif arasında karar vermek oldukça zor. Bu yüzden Ankara’da uluslararası standartlarda bir özel okul arayanlar için Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsünü tanıtan bir yazı hazırladık. 

Gökkuşağı Koleji’ni Tercih Etmek İçin 5 Neden;

  1. 25 Yıllık Tecrübe

Gökkuşağı Koleji Ankara’daki kolejler arasına yeni katılmış olsa da İstanbul’da çeyrek asırlık, başarılarla dolu bir deneyimi bulunuyor. 1997’de Güneşli’de başlayan yolculuk bugün 3 ilde, 6 kampüsle, 18 farklı ülkeden 300 eğitimciyle ve 6000 mezunun gururuyla devam ediyor.

      2.Uluslararası Eğitim

İstanbul’un Cambridge okulu olan Gökkuşağı Koleji, uluslararası müfredatları uygulama ve yerelleştirme bağlamında geliştirme konusunda yoğun bir deneyime sahip. Aynı zamanda öğretmen ve öğrencilerinin uluslararası niteliği dolayısıyla çok dilli, çok kültürlü bir eğitim ortamı sunuyor. 

      3.Çok Yönlü Eğitim

Gökkuşağı Koleji, öğrencilerin bilişsel, fiziksel, kültürel ve sosyal olarak her anlamda gelişimini hedefler. Bu bağlamda CAP yenilikçi programı uygulayarak öğrencilerin kültür, sanat, spor gibi alanlarda yaratıcı aktivitelerle gelişmesini sağlıyor. 

👉 Okumaya devam edin;  İzmir’de Kolej Arayanların Yeni Gözdesi

     4.Yüksek Donanımlı Kampüs

Ankara’daki özel okullar arasına yeni katılan Ankara Çankaya kampüsü, teknolojinin en gelişmiş olanaklarıyla kurulmuş, 15.000 metrekare kapalı alana sahip, yüksek donanımlı bir kampüstür. 

Ankara Çankaya kampüsü, bilimsel ve teknolojik eğitimler için Fen, fizik, IT, biyoloji, kimya, STEM alanlarına özel kapsamlı laboratuvarlar; ekolojik bilinç için organik tarım sınıfı; sportif beceriler için havuz, koşu parkuru, halı saha, okçuluk alanı, kapalı ve açık spor salonları; sanatsal aktiviteler için müzik akademisi, dans akademisi, sanat atölyesi, amfi tiyatro, cep sinema salonu; öğrencilerin hayal gücünü beslemek için flexible derslik; kapsamlı bir kütüphane ve konferans salonu gibi imkânlarla donatılmıştır.

      5.Çift Yabancı Dil Eğitimi

Günümüzde en başarılı özel okullar birçok unsurun yanında çift yabancı dil eğitimi vermesiyle öne çıkıyor.

Çift yabancı dil eğitimi hem uluslararası kariyer fırsatları yaratması ve dil becerilerini artırmasıyla hem de uluslararası bir bakış açısı kazandırmasıyla eğitimde fark yaratıyor. 

Gökkuşağı Koleji, uzun yıllardır bu alanda edindiği deneyim, yerli ve yabancı uzman öğretmen kadrosu ve uyguladığı uluslararası programlar nedeniyle çift yabancı dil eğitiminde oldukça iddialı.

👉 Okumaya devam edin;  Sporun Faydaları

Ankara’da özel okul arayanlar için Gökkuşağı Koleji Ankara Çankaya kampüsünün öne çıkan özelliklerini anlattık. Daha fazlasını öğrenmek isteyenler iletişim formu doldurarak detaylı bilgi alabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Formu Doldur Eğitim Kataloğu Mailine Gelsin

Göndere bastığınızda Kişisel verilere ilişkin Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Onay Metnini kabul etmiş sayılırsınız.

Önerilenler

Cagimizda Spor
GenelSpor Akademisi

Çağımızda Spor

0
Spor bedenin gelişmesinde, kişilik gelişimini desteklemede ve disiplin elde etmede insanların yaşamında önemli bir yere sahiptir. Geçmiş yıllarda toprak sahalarda…

özel okul